نمایندگی فروش فیلتر هپا

mahsamahsa
183 بازدید
نمایندگی فروش فیلتر هپا

نمایندگی فروش فیلتر هپا

نمایندگی فروش فیلتر هپا در سراسر جهان نمایندگی فعال دارد همچنین در ایران هم دارای نمایندگی است. در واقع فیلتر های هپا در انواع مختلف برای تصفیه هوا و همچنین در مکان های متفاوت از بیمارستان ها و آزمایشگاه ها گرفته تا در صنایع مختلف غذایی، هسته ای و نظامی و البته در خانه و هر جایی که امکان آلودگی وجود داشته باشد مناسب است.

در واقع سه عامل در جذب ذرات و آلودگی ها توسط فیلتر های هپا موثر است که عبارت است از:

قطر الیاف تشکیل دهنده فیلتر، ضخامت کلی فیلتر، و سرعت عبور از سطح فیلتر

مقالات مرتبط:

 

کاربرد فیلتر هپا

این محصول به دلیل جذب بالا ذرات و آلودگی ها یکی از موثرترین و پرطرفدارترین محصولات نمایندگی فروش فیلتر هپا محسوب می شود. علاوه بر کاربرد این فیلتر در صنایع، بیمارستان و خانه و…. کاربرد دیگر آن برای استفاده از فیلتر جاروبرقی صنعتی یا خانگی است. که نقش مهمی در عملکرد و قدرت مکش جاروبرقی ها دارد.

که معمولا این فیلتر های استفاده شده در جاروبرقی علاوه بر جذب ذرات و باکتری های موجود راندمان و عمر جاروبرقی را افزایش می دهد و از خروج دوباره گرد و غبار به محیط جلوگیری می کند. همچنین ذرات بسیار ریز را هم به دام می اندازد. این نوع فیلتر ها معمولا ضد آلرژی هستند و مطابق استاندارد و با تکنولوژی نانو ساخته شده اند.

فرق این نوع فیلتر های هپا استفاده شده در جاروبرقی با دیگر فیلتر های استفاده شده این است که در جارو برقی هایی که از دیگر فیلتر ها استفاده شده است ذرات و گرد و غبار زمانی که به لوله جاروبرقی وارد می شود جذب نمی شود در نتیجه ذرات متوقف نشده و دوباره از خروجی جاروبرقی به محیط و هوای اطراف بر می گردد. و این برای افرادی که مخصوصا دچار آسم و یا مشکلات تنفسی هستند بسیار مضر است. در حالی که در فیلتر های هپا ذرات وارد شده دیگر راه برگشتی ندارند و جذب فیلتر می شوند.

 

کاربرد فیلتر هپا

برای تمیز کردن فیلتر های هپا در جاروبرقی برخی از آنها قابلیت شست و شو دارند و برخی ندارند. بر روی بعضی از فیلتر های هپا که در قسمتی از آن حرف w نوشته شده است قابلیت شستشو دارند و می شود آنها را شست و بعد در محل مورد نظر قرار داد. ولی در برخی فیلتر ها که این قابلیت را ندارد فقط باید آن ها را تکان داد و تمیز کرد و دوباره در سر جای خودش نصب کرد. برای تهیه این نوع فیلتر می توان به نمایندگی فروش فیلتر هپا مراجعه کرد.

علاوه بر این می توانیم بگوییم که در ساخت ماسک های فیلتردار هم کاربرد دارد و از آن جایی که این فیلتر بسیاری از ذرات را به خود جذب می کند و مانع ورود باکتری ها و ویروس ها به داخل دهان و بینی می شود و حتی برای جلوگیری از شیوع کرونا هم بسیار مناسب است.

کاربرد فیلتر های هپا در بیمارستان علاوه بر تهویه ی هوا در قسمت های مختلف بیمارستان مثل اتاق انتظار، اتاق های عمل، بخش و… می توان به ایجاد فشار مثبت در اتاق عمل هم اشاره کرد. علاوه بر این باعث افزایش سطح استریل در بیمارستان ها می شود و همچنین از ورود و پراکنده شدن ویروس ها و باکتری ها در بخش های مختلف بیمارستان جلوگیری می کند.

از فیلتر های هپا خانگی می توان در خانه استفاده کرد که برای کارایی بهتر و جذب بیشتر می توان از چند دستگاه تصفیه هوا در مکان های مختلف خانه استفاده کرد.

علاوه بر موارد گفته شده برای کارایی بهتر و جذب بیشتر ذرات و آلودگی ها بهتر است که چند وقت یک بار این فیلتر ها تعویض گردد. از آنجایی که فیلتر ها بعد از مدتی که از استفاده آن می گذرد دچار گرفتگی و انسداد می شود که با تکاندن و یا شستن آن هم ممکن است این گرفتگی ها رفع نشود. در زمان گرفتگی و انسداد هم هوای عبوری به درون دستگاه کاهش می یابد و کارایی دستگاه  و جذب ذرات پایین می آید.

تعویض به موقع فیلتر ها باعث می شود که جریان هوا به راحتی در حال رفت و آمد باشد و باعث می شود که هوای پاک و تمیز وارد محیط داخلی و اطراف شود. که این مورد علاوه بر این که به سلامت افراد کمک می کند باعث افزایش طور عمر و بهبود عملکرد دستگاه می شود. پس برای خرید و تعویض به موقع می توانید به نمایندگی فروش فیلتر هپا مراجعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!
دسته بندی بلاگ فیلتر هوا صنعتی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Call Now Button
ورود به سایت