خرید فیلتر هپا صنعتی

مدیر سایتمدیر سایت
617 بازدید
خرید فیلتر هپا صنعتی

نکاتی برای خرید فیلتر هپا صنعتی

بسیاری از صنایع که در آن ها آلودگی زیادی وجود دارد و به هوای پاک و بدون هیچ آلودگی و گرد و غباری احتیاج دارند معمولا باید برای خرید فیلتر هپا صنعتی اقدام کنند. این نوع فیلتر ها معمولا از الیاف های نامنظم تشکیل شده اند که قطر هر یک از این الیاف ها از ۰٫۵ میکرون تا ۲ میکرون متغیر و متفاوت است. فیلتر یار به شما کمک میکند تا با دانش کافی اقدام به خرید فیلتر هپا صنعتی کنید.

برای مشاهده و خرید انواع فیلتر هپا کلیک کنید.

اولین نکته در خرید این نوع فیلتر ها این است که به جنس خود فیلتر و بدنه فیلتر ها توجه داشت. که معمولا نوع فیلتر ها از جنس پلیمر است و جنس قاب و یا بدنه آن هم از آلومینیوم، ورق گالوانیزه و یا ام دی اف است و دور قاب ها با لاستیک های مخصوص برای جلوگیری از ورد هوا پوشیده شده است. پس باید توجه داشت که از کیفیت خوبی برخوردار بوده و تمامی استاندارد ها را جهت تایید صلاحیت داشته باشد.
نکته دیگر در خرید این فیلتر ها ابعاد آن است که در ابعاد های متفاوت ساخته می شود و با توجه به کارایی مناسب آن در صنایع باید انتخاب شود.

        خرید فیلتر هپا صنعتی فیلتریار  

مقالات مرتبط :

 

خصوصیات هپا صنعتی برای خرید بهتر بشناسید!

هپا در واقع کلمه ای انگلیسی است که معنا آن در فارسی به معنی فیلتر تصفیه ذرات هوا با راندمان بالا می باشد. این فیلتر ها از ترکیب و فشرده سازی الیاف فایبرگلاس، انواع حصیر و پوشال، پنبه و… ساخته می شود. معمولا اندازه و قطر این فیلتر ها به حدی کوچک است که با چشم غیر مسلح دیده نخواهند شد.

از دیگر ویژگی این فیلتر ها این است که فیلتر های هپا قابلیت تاخوردگی و چین خوردگی دارند و این قابلیت آن باعث می شود که فیلتر های هپا در حجم بیشتر و با مساحتی معین استفاده شوند و با این روش در دستگاه های تصفیه هوا تا چندین متر می توان از این فیلتر را در این دستگاه ها جای داد.

این فیلتر ها در واقع بیشتر به شکل مستطیل در داخل دستگاه های تصفیه هوا مورد استفاده قرار می گیرد. البته همیشه هم به صورت مستطیل شکل نیست و در برخی از دستگاه ها ممکن است به دایره ای و یا بیضی شکل و در مواقعی هم استوانه ای شکل باشد.

خرید فیلتر هپا صنعتی در صنایع مختلف طرفداران بسیاری دارد زیرا این نوع فیلتر برخلاف دیگر فیلتر ها که فقط آلودگی و ذرات موجود را در هوا را غربال می کنند اینگونه است بلکه فیلتر های هپا با استفاده از آن لایه های متعدد و پیچ خورده ای که در آن به کار رفته است ذرات معلق و تمام آلودگی های محیط اطراف را به خود جذب می کند و مانع از این می شود تا دوباره این ذرات به هوا و محیط اطراف برگردد.

و همچنین بسیار مناسب برای ذرات ریز است و آن ها را هم به خود جذب کرده و مانع از بیرون رفتن دوباره آن ها می شود.

برای خرید هپا صنعتی انواع مختلفی وجود دارد که باید با توجه به میزان عملکرد آن بهترین نوع آن برای صنایع انتخاب شود.

  • فیلتر H10 که درصد جذب ذرات آن ۸۵ درصد است.
  • فیلتر H11 درصد جذب ذرات آن ۹۵ درصد است.
  • فیلتر H12 که درصد جذب این نوع فیلتر ۹۹٫۵ درصد است.
  • فیلتر H13 درصد جذب ۹۹٫۹۵ درصد است.
  •  نوع آخر این فیلتر که H14 است و مقدار جذب ذرات آن از همه بالاتر است و مقدار آن ۹۹٫۹۹۵ درصد می باشد.
به این مطلب امتیاز دهید!
دسته بندی بلاگ فیلتر هوا صنعتی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Call Now Button
ورود به سایت